June's Journey - Hidden Object

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 213 MB
  • Version 4.4 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Wooga
Gizli kalmış ve gün yüzüne çıkamyı bekleyen gizemlerin ardından çılgın bir macera yaşamayı seviyorsanız bu oyunumuzu oynayın.

Gizli kalmış ve gün yüzüne çıkamayı bekleyen gizemlerin ardından çılgın bir macera yaşamayı seviyorsanız bu oyunumuzu oynayın.

Gizli kapaklı işlerinden peşinden koşmak sizi eğlendiriyorsan June's Journey - Hidden Object oyununu mobil cihazınıza indirerek eğlenceli bir oyun deneyimi oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. Bir oyunda olmasını istediğiniz ve olması gerektiğini düşündüğünüz özellikler çoğuna sahip olan June's Journey - Hidden Object oyununu ANdroid işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek keyifle oynayabilirsiniz.

Canınız sıkıldığında, yolculuk esnasında kafa yorup bir sonuca ulaşmak için mobil oyunlarda eğlenmeyi tercih edip oyun oynamayı seviyorsanız macera içerikli olan June's Journey - Hidden Object oyununda sizde yer alabilirsiniz. Oyuncuların keyifle tercih ettiği oyunlarımızın arasına girmeyi başaran bu oyunda sizde gizli nesnelerin peşinden koşacak ve olayları çözeceksiniz. Gizli nesne sahneleri, yapboz bulmaca ve heyecan verici modların yer aldığı oyunumuzda istediğiniz modu seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda ne kadar cesur olduğunuzu herkese gösterin ve oyundaki gizli olan gizemleri çözerek başarıya ulaşın. 

 

Daha Fazla Göster
June's Journey - Hidden Object indir
DİĞER SÜRÜMLER